cercador

Agenda

Divendres, 15 de Desembre de 2017

Calendari Agenda: Desembre de 2017
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Setmana 12627282930311
Setmana 22345678
Setmana 39101112131415
Setmana 416171819202122
Setmana 523242526272829
Setmana 6303112345

ENQUESTA

Eleccions autonòmiques 21 desembre 2017. Què faràs?

Agenda

Gener

Del 15/01/2017 al 15/01/2017

Bany de Sant Sebastià 2017

Dia: 15 de gener de 2017 Hora: 10 hLloc: CEM Vallirana.Ho organitza: Club Natació Vallirana.A continuació, VIII Copa Familiar de Sant Sebastià. Relleus de Natació per famílies....


Del 18/01/2017 al 19/01/2017

Xerrada "Com ser pare"

Dia: 18 i 19 de gener de 2017 Hora: 20 hLloc: Masia Molí de Can BatlleHo organitza: A prop...


Del 18/01/2017 al 19/01/2017Joventut

Campionat Play-FIFA 2017

Dia: 18 i 19 de gener de 2017 Hora: 17 hLloc: Casal de Joves.Ho organitza: Regidoria de JoventutHi col·labora: Milar...


20/01/2017

Inauguració de l'exposició i presentació dels nous vestits dels Diables Banyuts de Vallirana

Oberta del 13 fins al 29 de generDia: 20 de gener de 2017 Hora: 19 hLloc: Masia Molí de Can Batlle.Ho organitza: Diables Banyuts de...


20/01/2017

Cinema Familiar amb la projecció de la pel·lícula "Buscant a Dory"

Dia: 20 de gener de 2017 Hora: 17.30 hLloc: Casino Valliranenc.Entrada gratuïta. Es prega máxima...


20/01/2017

Ofici Solemne Concelebrat

Dia: 20 de gener de 2017 Hora: 11 hLloc: Església Parroquial.Renovació del vot de Poble, veneració de Sant Sebastià i lliurament i venda dels panets.En acabar l'ofici, la Cobla del Baix...


20/01/2017Esports

Pregària en memòria dels socis i simpatitzants difunts de la PB de Vallirana 2017

Dia: 20 de gener de 2017 Hora: 10 hLloc:...


Del 20/01/2017 al 20/01/2017

Diada de Sant Sebastià - Missa

Amb benedicció i lliurament dels panets de Sant Sebastià. Dia: 20 de gener de 2017 Hora: 9 hLloc: Església...


21/01/2017

Ball de Sant Sebastià amb Duet Esquitx

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 23 hLloc: Casino ValliranencEntrada gratuïta. Al descans, els professors de ball del Casino Marcos i Antònia oferiran una exhibició de balls de...


21/01/2017

Diablestiada 2017

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 18 hPunt de trobada davant de l'Església fins a la Casa de la Vila, on es clourà amb una...


21/01/2017

Batucada amb els Batukaleus de Vallirana

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 17 hRecorregut: carrer de Pau Casals (davant Casino), carrer Miquel Batlle, carrer de Sant Mateu, carrer de Sant Jaume i carrer de...


21/01/2017

Partides simultànies d'escacs

Dia: 21 de gener de 2017Hora: 10,30 hLloc: Casal d'AvisHo organitza: Taller d'escac de l'Associació de Jubilats i Pensionistes.No cal inscripció...


21/01/2017

Exhibició i competició de BMX, skate i scooter

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 10 hLloc: Parc de Skate.Modalitats d'iniciació i amateurInformació i inscripcions al Casal de...


22/01/2017

Teatre: "Sopar de Nadal"

Dia: 22 de gener de 2017 Hora: 18 hLloc: Casino Valliranenc.Escrita i dirigida per Carles Cabilla Roca, amb el Grup de Teatre del Casino...


22/01/2017

L'hora del conte: Juanjo Navarro (Teatre de Cordó)

Dia: 22 de gener de 2017 Hora: 12 hLloc: Patronat Parroquial.Amb la presencia de la geganta Pepeta de l'Escola la Ginesta, abans i després del...


22/01/2017

Bubble Football

Dia: 22 de gener de 2017 Hora: de 10 a 14 hLloc: Poliesportiu.Hi col·labora: Xarxa Solidària de ValliranaPreu inscripció: 1 €. Els fons recaptats es destinaran a les beques menjador....


22/01/2017

Pedalada Familiar

Dia: 22 de gener de 2017 Hora: 10 hLloc: Parc Central.Ho organitza: CC Pinxo ValliranaRecorregut: 7 kmInscripcions fins divendres 20 de gener a...


22/01/2017

Obert de petanca

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 9,30 hLloc: Pistes de petanca al camí de Campderrós, 4.Ho organitza: Vallirana Club PetanaInformació i inscripcions a les pistes de petanca els diumenges 8...


23/01/2017

Missa de Difunts

Dia: 23 de gener de 2017 Hora: 20 hLloc: Església Parroquial.En memoria dels valliranencs i valliranenques difunts des de Sant Sebastià de...


28/01/2017

Sopar-Celebració del XXXVII aniversari de la Penya Blaugrana de Vallirana

Dia: 28 de gener de 2017 Hora: 21.30 hLloc: Restaurant l'EscutHo organitza: Penya Blaugrana de...


28/01/2017

Inauguració del local social de la Penya Blaugrana de Vallirana

Dia: 28 de gener de 2017 Hora: 20 hHo organitza: Penya Blaugrana de...


Idiomes ES |  EN |  FR 

Cercador de Paraules

Carrerer

Guia urbana de Vallirana Anar a la pàgina del carrerer de Vallirana

Destaquem