cercador

Agenda

Dissabte, 27 de Maig de 2017

Calendari Agenda: Maig de 2017
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Setmana 12627282930311
Setmana 22345678
Setmana 39101112131415
Setmana 416171819202122
Setmana 523242526272829
Setmana 6303112345

ENQUESTA

El cap de setmana del 17 i 18 de juny arriba la VI Fira del Vi i del Cava de Vallirana. Hi penses assistir?

Agenda

Gener

Del 15/01/2017 al 15/01/2017

Bany de Sant Sebastià 2017

Dia: 15 de gener de 2017 Hora: 10 hLloc: CEM Vallirana.Ho organitza: Club Natació Vallirana.A continuació, VIII Copa Familiar de Sant Sebastià. Relleus de Natació per famílies....


Del 18/01/2017 al 19/01/2017

Xerrada "Com ser pare"

Dia: 18 i 19 de gener de 2017 Hora: 20 hLloc: Masia Molí de Can BatlleHo organitza: A prop...


Del 18/01/2017 al 19/01/2017Joventut

Campionat Play-FIFA 2017

Dia: 18 i 19 de gener de 2017 Hora: 17 hLloc: Casal de Joves.Ho organitza: Regidoria de JoventutHi col·labora: Milar...


20/01/2017

Inauguració de l'exposició i presentació dels nous vestits dels Diables Banyuts de Vallirana

Oberta del 13 fins al 29 de generDia: 20 de gener de 2017 Hora: 19 hLloc: Masia Molí de Can Batlle.Ho organitza: Diables Banyuts de...


20/01/2017

Cinema Familiar amb la projecció de la pel·lícula "Buscant a Dory"

Dia: 20 de gener de 2017 Hora: 17.30 hLloc: Casino Valliranenc.Entrada gratuïta. Es prega máxima...


20/01/2017

Ofici Solemne Concelebrat

Dia: 20 de gener de 2017 Hora: 11 hLloc: Església Parroquial.Renovació del vot de Poble, veneració de Sant Sebastià i lliurament i venda dels panets.En acabar l'ofici, la Cobla del Baix...


20/01/2017Esports

Pregària en memòria dels socis i simpatitzants difunts de la PB de Vallirana 2017

Dia: 20 de gener de 2017 Hora: 10 hLloc:...


Del 20/01/2017 al 20/01/2017

Diada de Sant Sebastià - Missa

Amb benedicció i lliurament dels panets de Sant Sebastià. Dia: 20 de gener de 2017 Hora: 9 hLloc: Església...


21/01/2017

Ball de Sant Sebastià amb Duet Esquitx

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 23 hLloc: Casino ValliranencEntrada gratuïta. Al descans, els professors de ball del Casino Marcos i Antònia oferiran una exhibició de balls de...


21/01/2017

Diablestiada 2017

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 18 hPunt de trobada davant de l'Església fins a la Casa de la Vila, on es clourà amb una...


21/01/2017

Batucada amb els Batukaleus de Vallirana

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 17 hRecorregut: carrer de Pau Casals (davant Casino), carrer Miquel Batlle, carrer de Sant Mateu, carrer de Sant Jaume i carrer de...


21/01/2017

Partides simultànies d'escacs

Dia: 21 de gener de 2017Hora: 10,30 hLloc: Casal d'AvisHo organitza: Taller d'escac de l'Associació de Jubilats i Pensionistes.No cal inscripció...


21/01/2017

Exhibició i competició de BMX, skate i scooter

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 10 hLloc: Parc de Skate.Modalitats d'iniciació i amateurInformació i inscripcions al Casal de...


22/01/2017

Teatre: "Sopar de Nadal"

Dia: 22 de gener de 2017 Hora: 18 hLloc: Casino Valliranenc.Escrita i dirigida per Carles Cabilla Roca, amb el Grup de Teatre del Casino...


22/01/2017

L'hora del conte: Juanjo Navarro (Teatre de Cordó)

Dia: 22 de gener de 2017 Hora: 12 hLloc: Patronat Parroquial.Amb la presencia de la geganta Pepeta de l'Escola la Ginesta, abans i després del...


22/01/2017

Bubble Football

Dia: 22 de gener de 2017 Hora: de 10 a 14 hLloc: Poliesportiu.Hi col·labora: Xarxa Solidària de ValliranaPreu inscripció: 1 €. Els fons recaptats es destinaran a les beques menjador....


22/01/2017

Pedalada Familiar

Dia: 22 de gener de 2017 Hora: 10 hLloc: Parc Central.Ho organitza: CC Pinxo ValliranaRecorregut: 7 kmInscripcions fins divendres 20 de gener a...


22/01/2017

Obert de petanca

Dia: 21 de gener de 2017 Hora: 9,30 hLloc: Pistes de petanca al camí de Campderrós, 4.Ho organitza: Vallirana Club PetanaInformació i inscripcions a les pistes de petanca els diumenges 8...


23/01/2017

Missa de Difunts

Dia: 23 de gener de 2017 Hora: 20 hLloc: Església Parroquial.En memoria dels valliranencs i valliranenques difunts des de Sant Sebastià de...


28/01/2017

Sopar-Celebració del XXXVII aniversari de la Penya Blaugrana de Vallirana

Dia: 28 de gener de 2017 Hora: 21.30 hLloc: Restaurant l'EscutHo organitza: Penya Blaugrana de...


28/01/2017

Inauguració del local social de la Penya Blaugrana de Vallirana

Dia: 28 de gener de 2017 Hora: 20 hHo organitza: Penya Blaugrana de...


Idiomes ES |  EN |  FR 

Cercador de Paraules

Carrerer

Guia urbana de Vallirana Anar a la pàgina del carrerer de Vallirana

Destaquem